witamina c zabija wirusy

Doktor Cheng z Szanghaju opowiedział właśnie historię sześcioosobowej rodziny z Wuhan zarażonej koronawirusem w styczniu.
Najstarsza kobieta (70) zaczęła lekko gorączkować i mieć ogólne objawy grypy. Jej córka natychmiast zarządziła megadawki witaminy C dla wszystkich w rodzinie, sama brała 20 000 mg, pozostali podobnie, oprócz jej matki, która nie była przekonana. Przyjmowała jednak mniej więcej 10 gramów witaminy C na dobę, a jej stan był dobry. Ponieważ jednak obciążona jest ciężką chorobą serca, cukrzycą typu 2 oraz chorobą płuc, po 10 dniach zgłosiła się do lekarza, żeby uzyskać konkretną diagnozę. Wykonano testy i potwierdzono, że jest nosicielem koronawirusa. Przyjęto ją na oddział, gdzie przez 10 kolejnych dni jej stan pogorszył się tak bardzo, że trafiła pod respirator na oddziale intensywnej terapii. Tam jej córka wymusiła na lekarzu prowadzącym zastosowanie dożylnych wlewów witaminy C, ponieważ już na tym etapie znane były pierwsze, pozytywne wyniki badań klinicznych nad dożylnym zastosowaniem askorbiniannu potasu w leczeniu koronawirusa z Wuhan. Lekarz zgodził się, choć niechętnie i włączył ok 10.000 mg wit c na dobę. Stan chorej ustabilizował się, potem poprawił i po 2 tygodniach wróciła na zwykły oddział, a po kolejnych 10 dniach oczekuje już wypisu.

Śmiertelność starszych ludzi z tak ciężkimi chorobami towarzyszącymi w Wuhan to ok. 5% chorych.
Ta kobieta, pomimo turbulencji i zmarnowanego po drodze czasu za chwilę wróci zdrowa do domu.

Co więcej, tych 5 członków rodziny, którzy mieli z nią codzienny kontakt i opiekowali się nią w chorobie NIE ZACHOROWAŁO. Najprawdopodobniej zarazili się, owszem, ale żaden z nich nie przejawił dotąd żadnych objawów infekcji, a od choroby najstarszej minęły już 2 miesiące.
Wszyscy jednak zgodnie zażywali doustnie 20 gramów witaminy C na dobę.

Podobnych historii jest masa. Nie tylko z 2020 roku, również z 1940.

Witamina C jest silnym antyoksydantem.
Witamina C zmniejsza stan zapalny.
Witamina C zabija wirusy.

Kropka.

Nie warto tego nie wiedzieć i nie warto ignorować doświadczeń zastępów lekarzy w imię prychnięcia, że to placebo.
Szkoda życia i szkoda zdrowia.

Tej witaminy C używamy przy wszystkich infekcjach małych i dużych członków rodziny

 

4 thoughts on “Witamina C zabija wirusy!

  1. Małgorzata says:

    Pseudonaukowy bełkot bez poparcia w badaniach. W różnych stanach zapalnych, które poddawano badaniom, witamina C miała znikomy efekt, ale teraz nagle to fantastyczne panaceum. Proszę nie powielać bzdur, jeśli nie umie ich Pani nawet zweryfikować. Dla Pani informacji – nie ma czegoś takiego jak „cukrzyca typu B”. Ale czego się nie robi dla pieniędzy

    • annabee says:

      Pomijając post o nowotworach, na tym blogu opisuję tylko sytuacje, które dotknęły mnie osobiście. Cukrzyca do nich na szczęście nie należy, ale z opowieści dr Wallacha pamiętam, że miał bardzo dobre rezultaty po suplementacji chromu i wanadu. Proszę sobie poczytać. Niektórzy dodają do tego zestawu też magnez.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dołącz do listy Poinformujemy Cię kiedy produkt będzie znów dostępny.Proszę wpisać swój adres email poniżej.